Ece Mahalle Muhtarından Başkan Çöl’e Ziyaret | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Ece Mahalle Muhtarından Başkan Çöl’e Ziyaret

Ece Mahallesi Muhtarı Yüksel Aktürk, mahallesine yapılan çalışmalardan dolayı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ü ziyaret ederek teşekkür etti. Ece Mahalle Muhtarından Başkan Çöl’e Ziyaret
Bu haber 1218 kere okunmuş. 13 Kasım 2017 Pazartesi - 09:18


Muhtar Aktürk, Ece mahallesinin gördüğü en büyük asfalt çalışmasının yapıldığını belirterek çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Aktürk; “ Mahallemizde ilk defa asfaltlanan yollar var, bazı mahalle büyüklerimiz ilk defa asfaltlama makinesi gördüklerini ifade ettiler. Başkan Mustafa Çöl Ece Mahallesinden büyük dua aldı. Büyük küçük ihtiyaç olan bütün sokaklar asfaltlandı. Buraya gelemeyen yaşlı mahalle büyüklerimizin kendilerine çok selamları var. Şahsım ve Ece Mahallesi sakinleri olarak kendilerine çok teşekkür ediyorum" dedi.

Çalışmaların ilçenin bütün mahallelerinde devam ettiğini hatırlatan Belediye Başkanı Mustafa Çöl, asfalt çalışmalarının yanında doğalgaz, parke taşı, sanjet hattı, soğuk su hattı gibi bir çok çalışmanın da aynı anda devam ettiğini belirtti. 

Çöl; “ Mahallelerimize yaptığımız parke taşı, sıcak asfalt, Sanjet hattı, soğuk su hattı yenileme, doğalgaz gibi çalışmalarımız bizim asli görevlerimiz arasında gelmektedir. Bizler mahallelerimize ayırım yapmaksızın vatandaşlarımıza her zaman en iyi hizmeti götürmek için çalışmaktayız. 

Ben muhtarlarımıza bizlere geri dönüş yaparak memnuniyetlerini ifade ettikleri için teşekkür ediyorum. Büyüklerimizin ellerinden öpüyorum, bizler onlar için varız." dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign