“Dört Dörtlük, Yaz Etkinlikleri” Ödül Töreni | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

“Dört Dörtlük, Yaz Etkinlikleri” Ödül Töreni

İlçemizde İlim Yayma Cemiyeti tarafından düzenlenen ‘Dört dörtlük yaz etkinlikleri’ programı sonrası ödül töreni düzenlendi. “Dört Dörtlük, Yaz Etkinlikleri” Ödül Töreni
Bu haber 203 kere okunmuş. 30 Temmuz 2018 Pazartesi - 11:00


Sandıklı ilçesinde İlim Yayma Cemiyetinin düzenlediği ve  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü,İlçe Müftülüğü, Gençlik Merkezi Müdürlüğü, İlçe Spor Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün destekleri ile 23 Haziran ve 27 Temmuz tarihleri arasında ‘Dört dörtlük yaz etkinlikleri’ düzenledi. Düzenlenen etkinlikler kapsamında 800 öğrenciye Futbol, Basketbol, Voleybol ve Kuran kursları verildi. Etkinliklerin tamamlanması ile birlikte Kapalı Spor Salonunda düzenlenen ödül töreninde, etkinliği destekleyen kurumların amir ve müdürleri ile öğretmenlere plaket takdim edildi. Sonrasında etkinliklere katılan öğrenciler Kapalı Spor Salonu içersinde kurulan oyun alanında çocuklar gönüllerince eğlendi. Düzenlenen ödül törenine Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalcın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Karaosman, Belediye Başkanı Vekili Barış Dal,İlim Yayma Cemiyeti Sandıklı Şube Başkanı Zahid Özkiraz,daire amirleri, öğrenci ve veliler katıldı.

Törende Konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, eğitim ve öğretimin önemine vurgu yaparak, düzenlenen etkinliklerde emeği geçenlere teşekkür etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign