Doğa Sporları Gurubu Her Hafta Yürüyüş Düzenliyor | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Doğa Sporları Gurubu Her Hafta Yürüyüş Düzenliyor

Sandıklı ilçemizde Doğa sporları gurubu her hafta farklı bir bölgeye doğa yürüyüşü düzenliyor. Doğa Sporları Gurubu Her Hafta Yürüyüş Düzenliyor
Bu haber 204 kere okunmuş. 27 Aralık 2018 Perşembe - 11:01


İlçede faaliyet gösteren 10 kişilik Doğa sporları gurubu her hafta ilçe kırsalında ve ilçeye bağlı köylerin arazilerinde doğa yürüyüşü düzenliyor. Sabah erken saatlerde yaklaşık 10 kilometre yürüyüş yapan gurup üyeleri doğada kahvaltı ve piknik yaparak hoş zaman geçiriyor. Son olarak Karacören Köyü sığırcı mevkiine yürüyüş düzenleyen gurup arazide yaklaşık 6 saatte 14 kilometre yürüdü. Gurup yürüyüşünün zirve noktasına geldiğinde Türk Bayrağı ve Doğa Sporları Gurup bayrağını açarak Sarıkamış şehitleri anısında saygı duruşunda bulundu.

Doğa Sporları Gurup lideri Asım Yıldız, gazetecilere yaptığı açıklamada: “Her hafta Pazar günleri ilçemiz kırsalı ve köylerimizde arazilerde yürüyüş yaparak hem spor yapmış oluyor hem de doğayı tanımış oluyoruz. Bu hafta da sis ve kara rağmen Karacören Köyü sığırcı mevkiine yürüyüş düzenledik. 6 saat ve 14 kilometre süren yürüyüşümüz sonunda Sarıkamış şehitlerimizi anma günü olması dolayısı saygı duruşunda bulunduk” dedi. 

>>> Ahmet DAĞLI 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign