Cazibe Merkezi’nin Yeni Adı Hüdai Kaplıcaları | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Cazibe Merkezi’nin Yeni Adı Hüdai Kaplıcaları

Sandıklı Hüdai Kaplıcalarımız yapılan bakım, onarım ve yenileme çalışmaları ile bölgenin cazibe merkezi haline geldi. Cazibe Merkezi’nin Yeni Adı Hüdai Kaplıcaları
Bu haber 1325 kere okunmuş. 15 Kasım 2017 Çarşamba - 09:15


Konu hakkında bir açıklama yapan Belediye Başkanı Mustafa Çöl; "Sandıklı Hüdai Kaplıcalarımız tarihinde görülmeyen ilkleri yaşamanın ve yaşatmanın mutluluğu içerisindedir. Sandıklımıza değişik illerden tur müşterilerimiz gelerek kaplıcalarımızdan faydalanmaya başlamışlardır. Bunun yanında 128 Apart dairelerin A-B-C-D bloklarda yenileme ve tadilat işlemleri sürüyor. Uydu sistemleri yenileme ve onarım işlemleri ile mobilya atölyemizde ve marangozhanede birim müdürlüklerinin ihtiyaçları için mobilya ve alüminyum çerçeve kapı imalatları devam ediyor. Eski marketin yerine berber ve PTT acentesi açılması için inşaat çalışmalarımız hızla devam ediyor.   

Bir yanda hizmet üretip satarken, diğer yandan bakım, tadilat, yenileme, onarım, arıza ve imalat işlerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Ayrıca evlenecek çiftlerin dış çekimleri için kaplıcalarımızı tercih etmeleri bir cazibe merkezi olduğumuzun ispatıdır diye düşünüyorum. Ben bu vesileyle Sandıklı Hüdai Kaplıcalarımızı tercih eden vatandaşlarımıza ayrıca eksiklerin yapılması noktasında gece-gündüz mesai harcayan personelimize ve birim amirlerimize teşekkür ediyorum." dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign