Bilgi Evi’nde Tefsir ve Hadis Sohbetleri Sürüyor | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Bilgi Evi’nde Tefsir ve Hadis Sohbetleri Sürüyor

Sandıklı imam Hatipliler Derneği (SANİMDER) tarafından ilçedeki öğrencilere yönelik Tefsir ve Hadis sohbetleri derneğe ait Bilgi Evinde sürdürüyor. Bilgi Evi’nde Tefsir ve Hadis Sohbetleri Sürüyor
Bu haber 603 kere okunmuş. 15 Ocak 2018 Pazartesi - 15:50


Sandıklı Anadolu imam Hatip Lisesi öğrencileri, İlçe Müftüsü Davut Çalışkan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Karosman’nın katılımı ile düzenlenen Yusuf Suresinden ve iffet abidesi Hz. Yusuf hakkında bilgi edindiler. 

Öğrencilerin Hadis ve Tefsir sohbetinde bir araya gelmelerinin önemli olduğunun altını çizen Sandıklı İlçe Müftüsü Davut Çalışkan; “Öğrencelerimizin Hadis ve Tefsir sohbetinde bir araya gelmeleri burada güzel bir manevi atmosfer oluşturmaları beni ziyadesi ile memnun etti. Geleceğin nesli olacak bu gençleri tebrik ediyorum. Bu sohbetleri devam ettirmelerini arzu ediyorum. Bu imam hatip gençliğinin Sanimder Bilgi Evinde Tefsir ve Hadis Sohbetinde bir araya gelmesini sağlayan Sanimder Yönetim Kuruluna, ilçe milli Eğitim Müdürüne ve Sandıklı Anadolu imam Hatip Lisesi müdür ve idarecilerine teşekkür ediyorum” dedi. 

Öğrenciler tarafından okunan yasin ve yapılan ikramlar ile program sona erdi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign