Belediyenin “SANKART” Uygulaması Takdir Topluyor | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Belediyenin “SANKART” Uygulaması Takdir Topluyor

İlçemizde ikamet eden ihtiyaç sahibi vatandaşların, istedikleri marketten alışveriş yapmalarını sağlayan “SANKART” uygulaması vatandaşlar tarafından takdir topluyor. Belediyenin “SANKART” Uygulaması Takdir Topluyor
Bu haber 215 kere okunmuş. 04 Mart 2019 Pazartesi - 10:15


Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün talimatlarıyla Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen proje kapsamında aylık otomatik olarak güncellenen kart bakiyesi ile ihtiyaç sahibi vatandaşlar istediği saatte istediği günde gıda ihtiyaçlarını istediği marketten gönül rahatlığıyla alabiliyor.

Uygulamanın Sandıklı’da bir ilk olduğunu belirten Başkan Mustafa Çöl; “ Sandıklı Belediyesi olarak Sosyal Yardım Projelerine her zaman daha fazla destek olduk. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza kalıcı bir yardım yapmak, evlerinin ihtiyacı olan gıda malzemelerini istedikleri marketten kendilerinin almasını sağlamak için böyle bir projeyi başlattık.  Sağ olsun vatandaşlarımız her gittiğimiz yerde bu konudaki memnuniyetlerini bize iletiyorlar. Vatandaşlarımızın mutlu olduğunu görmek bizlere daha fazla motivasyon kaynağı oluyor. Bizler onların duaları sayesinde bu hizmetleri yapabiliyoruz. Allah onları başımızdan eksik etmesin. Allah devletimize milletimize zeval vermesin. İnşallah bu projeyi daha da büyüterek daha çok ihtiyaç sahibi vatandaşımızı güldürebiliriz. Bunun için durmadan çalışıyoruz” dedi.

>>> Hüseyin ÜNLÜSOY

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign