Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Muhtarlar İle Yemekte Buluştu | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Muhtarlar İle Yemekte Buluştu

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Muhtarlar ile öğle yemeğinde bir araya geldi. Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Muhtarlar İle Yemekte Buluştu
Bu haber 417 kere okunmuş. 02 Kasım 2017 Perşembe - 10:22


Belediye Başkanı Çöl, Sandıklı Cumhuriyet Park’ında mahalle ve köy muhtarlarına öğle yemeği verdi. Yemeğe Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün yanı sıra İl Genel Meclis Üyeleri, köy ve mahalle muhtarları katıldı. 

19 Ekim günü Bosna’da olduğu için muhtarlara yemeği bu gün verebildiklerini söyleyen Belediye Başkanı Mustafa Çöl , “Muhtarlarımızın geçen muhtarlar gününü kutluyorum. Yerel yönetimlerin en küçük ve en hizmetkar birimi olan muhtarlık, bizim vazgeçilmez esas unsurumuzdur. Yaptığımız hizmetleri özellikle merkez mahalle muhtarlarımız başta olmak üzere tüm köy ve belde muhtarlarımız ile istişare içinde yapmaya gayret ediyoruz. Sandıklı belediyesi, siz ne kadar özel idareye bağlı olsanız da  sizin hizmet kapınızdır. 7-24 demeden bizleri araya birsiniz. Bütün ekipmanlarımız ile araçlarımızla, personelimizle sizlerin hizmetinizde sizlerin hizmetkarı olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Yemek ve konuşma sonrası Belediye Başkanı Mustafa Çöl, İl Genel Meclis üyeleri ve muhtarlar hatıra fotoğrafı çektirmesi ile program sona erdi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign