Bedesten Esnafına Tapuları Dağıtıldı | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Bedesten Esnafına Tapuları Dağıtıldı

Sandıklı Belediyesi makam odasında gerçekleştirilen program kapsamında, Bedesten Çarşısı’nın yapımında katkı sağlayan işyeri sahiplerine tapuları Başkan Mustafa Çöl tarafından takdim edildi. Bedesten Esnafına Tapuları Dağıtıldı
Bu haber 186 kere okunmuş. 26 Şubat 2019 Salı - 10:15


Burada bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Bedesten projemize ilk başladığımızda bazı kesimler tarafından bitmez, yetişmez, olmaz, yapılmaz, gibi tenkitlerle karşı karşıya kalmıştık. Şimdi ise gerçekten Sandıklımızın merkezinde işyeri anlamında bir boşluğu doldurmuş, vatandaşlarımıza değişik iş kolları oluşturarak istihdamı desteklemiş olduk.

Bedesten Çarşımızı yaparken bizlerin yanında olan, buraya kadar gelerek desteklerini esirgemeyen iş yeri sahiplerimize tapularını teslim etmekten dolayı büyük bir mutluluk duyuyorum. İnşallah daha nice güzel projeye imza atarak ilçemizi hak ettiği yere getirme noktasında bir ivme yakalarız. Ben kendilerine teşekkür ediyor, ilçemizi kalkındırmak için daha çok çalışacağımızın teminatını yaptığımız projelerle kanıtladığımıza inanıyorum. İlçemize bir kere daha hayırlı olsun.” Dedi.

>>> Hüseyin ÜNLÜSOY

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign