Başkan Saylık; “İlçemizden Milletvekili Görmek İstiyoruz” | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Başkan Saylık; “İlçemizden Milletvekili Görmek İstiyoruz”

Ak Parti Sandıklı İlçe Başkanı Ahmet Mahmut Saylık, yapılacak olan 24 Haziran seçimlerinde Sandıklı ilçesinden bir milletvekili görmek istediklerini belirtti. Başkan Saylık; “İlçemizden Milletvekili Görmek İstiyoruz”
Bu haber 185 kere okunmuş. 24 Nisan 2018 Salı - 09:03


Başkan Saylık açıklamasında; “ 24 Haziran 2018’de yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinin öncelikle Ülkemize, İlimize, ilçemize ve partimize hayırlı olmasını diliyoruz. Partimizin kurulmasından bu güne kadar ilçemizde yapılan hizmetlere desteklerini esirgemeyen başta sayın Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu olmak üzere Milletvekillerimiz, Ali Özkaya ve Hatice Dudu Özkal ile görev yapmış bütün  milletvekillerimize, ilçe başkanlarımıza ve partililerimize teşekkürü bir borç biliriz. 

Partimizin 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlediği ve önümüzdeki 24 Haziran seçimleri ile de bunu perçinleyerek yolumuza devam edeceğiz.  

Bu süreçte Afyonkarahisar’ın en büyük ilçesi olan Sandıklı ilçemizden bir milletvekilini Türkiye Büyük Millet Meclisinde görmek istiyoruz. Bununla ilgili gerekli çalışmaları da partimizin yetkili organlarıyla paylaştık.  24 Haziran 2018 Genel Seçimi için de milletvekili isteğimizi belirterek,  Partimizin açıklayacağı seçim takvimini beklemekteyiz. 

Partimizin kurulduğu günden bu güne Sandıklı ilçemizde her seçimde Partimizin Kurucu Genel Başkanı, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgiyle birlikte,  partimize olan teveccühde giderek artmıştır.  Vatandaşlarımızın teveccühü ile birlikte bizden istek, talep ve dilekleri de aynı oranda artmıştır. 

Partililerimizin ve bizlerin her seçimde en büyük talebi de ilçemizden bir milletvekilini görmek  olmuştur.  Bununla ilgili çalışmalarımızda önümüzdeki sürece göre devam edecektir.”

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign