Başkan Mustafa Çöl Ziyaretlerine Devam Ediyor | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Başkan Mustafa Çöl Ziyaretlerine Devam Ediyor

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, vatandaşlarımız ve esnaflarımız ile buluşmaya devam ediyor. Başkan Mustafa Çöl Ziyaretlerine Devam Ediyor
Bu haber 190 kere okunmuş. 26 Şubat 2019 Salı - 11:02


Ziyaretler kapsamında esnaflarımız ile işyerlerinde, vatandaşlarımız ile evlerinde buluşarak karşılıklı fikir alış verişlerinde bulunmaya, istek, dilek ve temennilerini dinleyerek çözüm noktasında talimatlarını vererek hizmeti hemşerilerimizin ayağına kadar getiriyor.

Burada açıklamalarda bulunan Başkan Çöl; “Gayemiz ve ortak noktamız daima vatandaşlarımızın memnuniyeti ve hizmeti en hızlı sürede almaları olmuştur. Bunun dışında vatandaşlarımızdan farklı bir beklentimiz yoktur. Bizler siyasi olarak düşünmeden hizmeti bütün hemşerilerimize aynı zaman ve aynı şekilde vermenin gayreti içindeyiz. Bizim 5 yıldır hizmete bakış noktamız budur, bundan sonra da böyle devam edecektir. Gerek Ramazan ayında gerekse diğer günlerde işyeri sahiplerimiz ve vatandaşlarımız ile buluşmalar düzenliyor, yanlarında oluyor, isteklerini yüz yüze alıyoruz. Kimi vatandaşımızın selamı, kimi vatandaşımızın tebessümü, kimi vatandaşımızın duası bizler için alınabilecek en güzel hediye olduğunu düşünüyorum. İyi ki varsınız.” İfadelerine yer verdi.

>>> Hüseyin ÜNLÜSOY

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign