Başkan Mustafa Çöl; “Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun” | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Başkan Mustafa Çöl; “Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun”

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Mevlid Kandili dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınlayarak tüm İslam aleminin kandilini kutladı Başkan Mustafa Çöl; “Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun”
Bu haber 221 kere okunmuş. 30 Kasım 2017 Perşembe - 15:38


"Bugün rahmet elçisi, iki cihan güneşi, ahlak ve iman kalesi Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (s.a.v) yeryüzünü şereflendirişini idrak ediyoruz. Peygamber Efendimiz biz Müslümanlar ve bütün insanlık için, her bakımdan mükemmel ve örnek bir hayat sürmüş; ahlakı, sevgiyi, merhameti, barış ve hoşgörüyü kendi yaşamında en somut şekilde insanlığa aktarmıştır.

Peygamberimiz hayatıyla, yaşantısıyla, insanlığa getirmiş olduğu mesajla, insanlık alemine kazandırdığı değerlerle toplumları karanlıktan kurtarmış, insanlığı yüksek değerlere ulaştırmıştır.  Bu vesileyle bütün İslam aleminin Mevlid Kandili’ni kutlar, sevgililer sevgilisi, iki cihan güneşi Peygamber Efendimizin şefaatine nail olma temennisiyle, kandilin vatandaşlarımızın, milletimizin ve tüm İslam aleminin birlik ve beraberliğinin oluşmasına, ayrıca bütün dünyada barış ve huzurunun daim kılmasına vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum."dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign