Başkan Mustafa Çöl, Engelli Vatandaşları Ziyaret Etti | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Başkan Mustafa Çöl, Engelli Vatandaşları Ziyaret Etti

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl ilçede bulunan engelli vatandaşları ziyaret ederek dilek ve isteklerini dinledi. Başkan Mustafa Çöl, Engelli Vatandaşları Ziyaret Etti
Bu haber 413 kere okunmuş. 04 Ocak 2018 Perşembe - 15:53


Engelli vatandaşları evlerinde ziyaret eden Başkan Mustafa Çöl, engelli vatandaşlara acil şifalar diledi.

Çöl; “Engelli kardeşlerimizi evlerinde ziyaret ederek ihtiyaçlarını sorduk. Ev ziyaretlerinde vatandaşlarımız ile sohbet ederek, engelleri ile ilgili bilgiler aldık. Sağlık sorunlarını dinleyerek çözülmesi konusunda direktifler verdik. Engelli kardeşlerimize Sandıklı Belediyesi olarak engelli arabası dağıtarak ihtiyaçlarını bir nebze de olsa karşılamaya çalışıyoruz. 

Engelli arabalarını şarj edebilmeleri için Sandıklı Belediye Meydanına kuracağımız engelli şarj istasyonları ile arabalarını ücretsiz olarak şarj edebilmelerini sağlayacağız. Bunun yanı sıra Sandıklı Belediyesi olarak engelli iletişim merkezi kuruyoruz. Sadece engelli kardeşlerimize hizmet verecek olan bu merkezimiz kendilerine çözüm noktasında yardımcı olacaklar. Bizler engelli kardeşlerimizin her zaman yanındayız, elimizden geldiği kadar da yardımcı olmaya devam edeceğiz." dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign