Başkan Mustafa Çöl Çocuklarla Buluştu | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Başkan Mustafa Çöl Çocuklarla Buluştu

Seçim çalışmaları sebebiyle yoğun bir iş temposunda çalışan Başkan Mustafa Çöl, buna rağmen ilçemizdeki çocuklarımızın yanında olmaya, onlarla vakit geçirmeye, zaman ayırmaya devam ediyor. Başkan Mustafa Çöl Çocuklarla Buluştu
Bu haber 157 kere okunmuş. 25 Mart 2019 Pazartesi - 10:19


Ece Mahallemize yapılan Halı saha, Basketbol sahası ve oyun guruplarındaki çocukların yanına giderek onlarla sohbetler eden Başkan Çöl, çocuklarımızın isteklerini dinleyerek hoş sohbetlerde bulundular.

Başkan Mustafa Çöl’ü karşılarında gören çocuklar kendisiyle fotoğraf çektirme yarışına girerken, yapmış olduğu spor alanları için teşekkür ederek, işlerinde başarılar dilediler.

Çocuklarımızın oyunlarına kısa süreli katılımlarda bulunan Başkan Mustafa Çöl; “Çocuklarımızın gülüşündeki masumiyeti görmek dünyalara bedel. İnanın günün tüm yorgunluğu bu kare ile yok oluyor. Sevgileri içten ve samimi olduğu için bizlerde onların daha fazla mutlu olmaları için gece-gündüz çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. Onlar bizim yarınlarımız, umudumuz, geleceğimiz ve her şeyi hak ediyorlar.” dedi.

>>> Kurum Haberi

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign