Başkan Çöl’e Teşekkür Davetleri Devam Ediyor | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Başkan Çöl’e Teşekkür Davetleri Devam Ediyor

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl hemen hemen her gün bir kahvaltı programında Belediye personeliyle bir araya gelerek mesai’ye o şekilde başlıyor. Başkan Çöl’e Teşekkür Davetleri Devam Ediyor
Bu haber 200 kere okunmuş. 26 Şubat 2019 Salı - 11:13


Sandıklı Belediyesine bağlı müdürlükler tarafından sendikaya geçilmesi dolayısıyla organize edilen kahvaltı programları her geçen gün artarak devam ediyor. En son İtfaiye Müdürlüğü, BSOM İşletme Müdürlüğü, SANJET A.Ş, Mali Hizmetler Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü tarafından değişik günlerde verilen kahvaltılara katılan Başkan Mustafa Çöl personellerine bu nazik jest için teşekkür ederek konuyla ilgili açıklamalarda bulundular.

Başkan Mustafa Çöl; “Değerli personellerimizin kahvaltı ikramları ile aynı sofrayı paylaştık. Artık yüzleri gülen Belediye Personellerimiz var çok şükür. 5 yıl önceki toplantılarda başların öne eğik olduğu, morallerin bozuk olduğu bir ortam vardı artık başlar dik moraller zirvede ne mutlu bizlere 59 aydır biz sözümüzü tuttuk.

5 yıl önce 12 ay maaş veremeden belediye bırakıp kaçanlar şimdi nasıl milletimizin, personellerimizin karşına çıkıp ne diyecekler merak ediyorum. Hizmet edebilmek, proje üretebilmek, millete hizmet edebilmek fedakarlık ister gayret ister. Çok şükür bugünlere ve bizleri alnı Ak çıkmamızı sağlayan Rabbime.” İfadelerine yer verdi.

>>> Ahmet DAĞLI

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign