Başkan Çöl’den Sigarayı Bırakan Personele Ödül Sözü | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Başkan Çöl’den Sigarayı Bırakan Personele Ödül Sözü

Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipleri ziyaret ederek sigaraya bırakan personeli ödüllendireceğini belirtti. Başkan Çöl’den Sigarayı Bırakan Personele Ödül Sözü
Bu haber 337 kere okunmuş. 24 Kasım 2017 Cuma - 15:17


Temizlik İşleri personeline kış döneminin başlaması ile birlikte işlerinde kolaylıklar dileyen Başkan Çöl, Temizlik İşleri Müdürlüğünde yapılan çalışmalar, sistem ve bundan sonra yapılacak faaliyetler hakkında da bilgiler aldı.

Çöl; “Havaların soğuması ile birlikte sokaklarda çalışan personelimize kışlık elbiseler alarak kendilerine teslim ettik. Zor şartlar altında çalışan bütün personelimize göstermiş oldukları özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Ayrıca sigarayı bırakma kampanyası başlattıklarını belirten Başkan Çöl, şimdiden 5 kişinin sigarayı bıraktığını ve bunun her geçengün artacağına inandıklarını söyledi.

Sigarayı bırakan personeli ödüllendireceklerinin altını çizen Çöl; “ Sigara paketlerini son kez ellerine alan 5 personelimiz sağlıklı bir hayata merhaba dediler. Bizlerde bu işin artması için kendilerine destek olarak kampanya haline gelmesini istedik. Bundan sonra bütün Müdürlüklerimizde sigarayı bırakan personelimizi ödüllendirmeye devam edeceğiz. Ben bu bağlamda sigarayı bırakan personelimize göstermiş oldukları azim ve gayretlerden dolayı teşekkür ederim." dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign