Başkan Çöl’ Yurtdışı Ziyaretlerine Başladı | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Başkan Çöl’ Yurtdışı Ziyaretlerine Başladı

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl engelli vatandaşların yüzünü güldürmek, dertlerine deva olabilmek, yaralarını bir nebze de olsa sarabilmek için engellileri kardeşlerimiz tarafından kullanılacak eşyaları teslim almak için gurbetçi vatandaşlarımız ile organize edilen yurt dışı gezisi başladı. Başkan Çöl’ Yurtdışı Ziyaretlerine Başladı
Bu haber 192 kere okunmuş. 23 Ocak 2019 Çarşamba - 10:55


Engelli kardeşlerimizin kullanacağı; akülü ve normal tekerlekli sandalyeler, engelli fitness aletleri, engelli taşıma cihazları, görme ve duyma güçlüğü çeken vatandaşlarımız için iletişim cihazları, engelli ortopedik yataklar gibi değişik konseptlerden oluşan cihazlar ile dolu bir Tır'ın teslimini almak üzere İsviçre'nin Basel şehrine seyahat etti.

Başkan Mustafa Çöl'e bu ziyaretinde Belediye meclis üyeleri Onur Karakuzu, Osman Işık ve Rahmi Özbek refakat ediyorlar. Yaklaşık 1 hafta sürmesi beklenen seyahat öncesi bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; "Niyet hayır akıbet hayır inşallah. Engelli kardeşlerimize bir umut olabilmek için uçuyoruz. Sandıklı hemşerilerimizin ilçemize kazandırdıkları engelli araç ve malzemelerini teslim almak ve hassasiyetlerine teşekkür için gidiyoruz. Rabbim sağ salim gidip gelmeyi nasip eylesin inşallah." dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign