Başkan Çöl, yılın belediye başkanı seçildi | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Başkan Çöl, yılın belediye başkanı seçildi

Bu yıl yedincisi düzenlenen
Bu haber 240 kere okunmuş. 27 Aralık 2017 Çarşamba - 10:19


Kayseri'de düzenlenen ödül törenine,  Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Enerji Tabi Kaynaklar eski Bakanı ve Kayseri Ak Parti Milletvekili Taner Yıldız, Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, Kayseri Ak Parti Milletvekili İsmail Tamer, protokol üyeleri, basın mensupları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Protokol konuşmaları sonrası 19 farklı hizmet kategorisinde ödül almaya hak kazanan büyükşehir, il, ilçe ve belde belediye başkanları ödüllerini aldılar.

 

            Ödülün anlamlı ve güzel olduğunu ifade eden Başkan Mustafa Çöl; "İlerleyen zamanlarda unutulmayacağınız, hayır duaları alacağınız, iz bırakacağınız işler yapmak, önemli. Şükürler olsun ki bizler de ilçemizi örnek olacak projelerle büyütmeye, daha konforlu bir kent haline getirmeye çalışıyoruz. Şehir merkezinde, taşrada her alanda, sadece yasanın gerektirdiği işlerde değil, eğitimde, kültürde, sağlıkta her alanda gayretle çalışıyoruz, hizmet etmeye devam ediyoruz. Ben bu organizasyonu yapan ekibe, bizleri bu ödüle layık gören vatandaşlarımıza  teşekkür ediyorum" dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign