Başkan Çöl; “Vatandaşımızı Tanıştırıp Kaynaştırıyoruz” | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Başkan Çöl; “Vatandaşımızı Tanıştırıp Kaynaştırıyoruz”

Sandıklı Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl dördüncüsü Yapılan mahalle iftarları ile vatandaşlar birbirini yakından tanıma fırsatı buluyor. Başkan Çöl; “Vatandaşımızı Tanıştırıp Kaynaştırıyoruz”
Bu haber 212 kere okunmuş. 24 Mayıs 2018 Perşembe - 16:12


Sandıklı ilçesinde bu yıl dördüncüsü düzenlenen mahalle iftarlarına vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Her gün bir başka mahallede yapılan mahalle iftarları geçen gün Çay Mahallesinde yapıldı. Çay Mahallesi iftarı dere boyu caddesi üzerinde Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Çay Mahalle Muhtarı İbrahim Özen ve 2 bine yakın mahalle sakini katıldı.

İlahi dinletileri ile başlayan iftar programlarına katılımın bu kadar yoğun olduğunu görmekten dolayı mutluluk duyduğunu ifaden Belediye Başkanı Mustafa Çöl "Mahalle iftarlarında dördüncü yılımızı yapıyoruz. Mahalle iftarlarımızda birlik, beraberliğin olduğu zamanlar oluyor. Bazen öyle durumlar ile karşılaşıyoruz ki aynı apartmanda bir birini tanımayan komşuları buluşturuyoruz mahalle iftarlarımız ile. Vatandaşlarımızın tanışıp kaynaşmasına vesile oluyoruz.  Ben Sandıklı adına birliğin, beraberliğin olduğu bu zamanı her daim yaşatılması taraftarıyım. Tabi ki bunun organizasyonunu muhtarlarımız, belediye meclis üyeleri miz ile birlikte yapıyoruz. Onun için ben onlara teşekkür ediyorum.”dedi

Çay Mahallesi Muhtarı İbrahim Özen ise Sandıklı'da ilk kez "mahalle iftar" yemeği düzenlediklerini belirterek, "Belediye Başkanımız Mustafa Çöl'e teşekkür ederiz. Bu kadar yoğun katılımlı bir iftar yemeğinde vatandaşları bir araya getirdiği ve bizlerin sıkıntılarını burada dinlediği için. Allah razı olsun" şeklinde konuştu 

Program sonunda Başkan Çöl tarafından iftar programına katılan kadın ve çocuklara çeşitli hediyelerin verilmesinin yanında osmanlı macunu, osmanlı şerbeti, çay, limonata, patlamış mısır gibi ikramlar da yapıldı. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign