Başkan Çöl “Her Şey Sandıklı İçin” | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Başkan Çöl “Her Şey Sandıklı İçin”

Afyon Gün FM ve Sandıklı Gün FM’in ortak yayınında yayınlanan Gündem programına Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Çöl son dönemde önemli çalışmalara imza attıklarını söyleyerek, “Her şey Sandıklı için” dedi. Başkan Çöl “Her Şey Sandıklı İçin”
Bu haber 249 kere okunmuş. 14 Aralık 2017 Perşembe - 14:32


 

Sandıklı Hüdai Kaplıcalarını Antalya-Afyonkarahisar yoluna bağlayan ve yıllardır bitmeyen yolun hizmete açıldığını kaydeden Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, “Şükürler olsun Hüdai Kaplıcalarımıza ulaşımı sağlayan ve yıllardır bitmeyen yolumuz sonunda açıldı. Yapılmasında emeği geçen herkese can-ı gönülden teşekkür ediyorum. Termal ve Çamur Banyolarının başkentine ulaşım artık daha konforlu” diye konuştu.

“15 Temmuz Kent Meydanımızı tamamladık”

Belediye olarak sosyal projelere önem verdiklerini ve vatandaş odaklı olarak çalıştıklarını kaydeden Başkan Çöl, “Vatandaşımızın doğumdan ölüme hem sevinçli, hem de üzüntülü anlarında yanında olmaya çalışıyoruz. Seçildiğim günden beri makam odamın kapıları vatandaşa açık. Dileyen tüm vatandaşlarımız bana kolayca ulaşabiliyorlar. Yine Sandıklımızı güzelleştirmek adına çalışmalar yapıyoruz. 15 Temmuz Kent Meydanımızı tamamladık. Doğalgaz çalışmaları ilçemizde devam ediyor. İlçemizin tüm yollarının düzgün olması ve vatandaşımızın yazın tozdan, kışın çamurdan kurtulması için yaklaşık 12 trilyonluk asfalt serdik. İlçemize güzel parklar kazandırdık. Marka değerimiz Hüdai Kaplıcaları’nı güzelleştirmek adına birçok düzenleme yaptık. alışmalarımızda daima desteğini hissettiğimiz ilimizin gururu Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu’na şükranlarımı sunuyorum. Her şey Sandıklı için” şeklinde değerlendirmede bulundu.

“Belediye yanındaki hamamı da yakında hizmete açacağız”

Önümüzdeki süreçte iki adet daha park açmayı planladıklarını söyleyen Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, “Biri ilçe merkezimizde bulunan eski Kaymakamlık Lojmanının bulunduğu yere, diğeri ise Hüdai Kaplıcası’nın eski işletme binasının karşısındaki yeşil alana yapılacak. Ayrıca Belediye yanındaki hamamı da yakında hizmete açacağız” dedi. Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl yayın dolayısıyla teşekkür etti. Akar ise Sandıklı’da önemli çalışmalara ve yeniliklere imza atan Başkan Çöl’ü tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign