Başkan Çöl Gençler İle Bir Araya Geldi | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Başkan Çöl Gençler İle Bir Araya Geldi

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Yunus Emre Proje etkinlikleri kapsamında restore edilen Gülşani Konağında gençlerimiz ile buluşarak unutulmayacak bir geceye ev sahipliği yaptılar. Başkan Çöl Gençler İle Bir Araya Geldi
Bu haber 315 kere okunmuş. 26 Şubat 2019 Salı - 10:14


Bilindiği gibi “Sevgiye Davet” projesi kapsamında “Yunus Emre” adını taşıyan okullarımızın bir araya gelerek yapılacak etkinlikleri düzenlemeleri ve faaliyetlerin yol haritalarının çıkarıldığı projeye dahil olan öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve meslek yüksek okulu öğrencilerimizin katıldığı gecede Gülşani Konağı büyük bir buluşmaya kapılarını açtı.

Yapılan toplantı ile önümüzdeki günlerde yapılan olan etkinliklerin karara bağlandığı gecede, misafirlerimize çiğ köfte ziyafeti sunuldu. Gençlerimiz ile karşılıklı hasbihallerde bulunan Başkan Mustafa Çöl,  proje kapsamında yapılacak olan etkinlikleri kendileriyle paylaşarak verdikleri desteklerden dolayı bütün okullarımıza ve öğretmenlerimize teşekkür etti.

Gençliğin önemini vurgulayan Başkan Mustafa Çöl; “Yunus Emre proje etkinliğine gençlerimiz ve proje mimari öğretmenlerimizle ilçe Başkanımız ve meclis üyesi adaylarımız ile katıldık. Harika projeler geliyor.” Dedi.

>>> Ahmet DAĞLI

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign