Başkan Çöl, Din Görevlileri İle Yemekte Buluştu | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Başkan Çöl, Din Görevlileri İle Yemekte Buluştu

Sandıklı Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen Cami ve Din Görevlileri haftası münasebetiyle Cumhuriyet Parkında bir yemek organizasyonu gerçekleştirildi. Başkan Çöl, Din Görevlileri İle Yemekte Buluştu
Bu haber 162 kere okunmuş. 19 Ekim 2018 Cuma - 10:14


Yemeğe Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, İlçe Müftüsü Davut Çalışkan, Cami İmamlarımız, Müezzinlerimiz, Kuran Kursu görevlilerimiz ve Müftlülük çalışanlarımız katıldılar.

Yemeğin akabinde ilk konuşmayı İlçe Müftümüz Davut Çalışkan gerçekleştirerek; "Böyle bir günde bizi burada toplayan Cenab-ı Allaha hamd ediyor, bu organizasyonda bizleri unutmayan Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl'e şahsım ve sizlerin adına teşekkür ediyorum." ifadelerine yer verdi.

Son olarak günün anlam ve önemine istinaden konuşmayı Başkan Mustafa Çöl gerçekleştirerek; "Çok kıymetli Müftümüz, cami ve kuran kurslarında görev yapan değerli din görevlilerimiz davetimize hoş geldiniz sefa getirdiniz hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Cami ve Dün Görevlileri haftası münasebetiyle sizlerle aynı sofrayı paylaşmak bizleri ziyadesiyle memnun etti. Tabi ki sorumluluğu ve manevi hassasiyeti zor olan çok önemli bir görev ifa ediyorsunuz. Cenab-ı Allah sizleri ve bizleri ilçemize en güzel hizmeti yapanlardan eylesin inşallah. Ben bu vesileyle haftanızı tekrar kutluyor herkesi muhabbetle selamlıyorum sağ olun var olun." dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign