Başkan Ali Çiçek “ 20 ayda 3. Grup Kooperatifler Arasına Yükseldik” | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Başkan Ali Çiçek “ 20 ayda 3. Grup Kooperatifler Arasına Yükseldik”

İlçemizde 20 ay önce kurulan S.S Yeni Sandıklı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 3. Grup kooperatifler arasına yükseldi. Başkan Ali Çiçek “ 20 ayda 3. Grup Kooperatifler Arasına Yükseldik”
Bu haber 408 kere okunmuş. 09 Kasım 2017 Perşembe - 10:49


Kısa sürede büyük başarılar yakaladıklarını belirten Kooperatif Başkanı Ali Çiçek, 3. Grup kooperatifler arasına girilmesiyleesnaflara kişi başına 150 Bin liralık kredi verilebileceğini belirtti. 

İlk kuruluşta 7. Gruptan kooperatifin başladığını belirten Çiçek; “Kooperatifimiz 20 ay önce kuruldu. 7. Grup kooperatif statüsünden bugün 3. Grup kooperatifler statüsüne yükseldik. 7. Ve 6. Grupta olan kooperatifler bankalar nezdinde bankaların takibinde kredi verebiliyor. Şuan biz 3. Grup kooperatifler arasına girdik ve kendi bünyemizde esnaflarımıza 150 bin liraya kadar kredi verebiliyoruz. Bunun faizinin yarısını da devletimiz karşılıyor. Her zaman esnafımıza hizmet etmeye hazırız” dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign