Basın Müdürlerinden, Vali Yardımcısı Kayacan’a “Hayırlı Olsun” Ziyareti | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Basın Müdürlerinden, Vali Yardımcısı Kayacan’a “Hayırlı Olsun” Ziyareti

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar İl Müdiresi Münire Şerife Burcu ile Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Selami Çalışkan, Isparta Vali Yardımcılığından Afyonkarahisar Vali Yardımcılığına tayin edilen ve Basın kurumlarından sorumlu Ümit Şeref Kayacan’a makamında “hoş geldiniz” ve “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundular. Basın Müdürlerinden, Vali Yardımcısı Kayacan’a “Hayırlı Olsun” Ziyareti
Bu haber 159 kere okunmuş. 07 Kasım 2018 Çarşamba - 10:18


“YEREL GAZETELER BİRBİRİNİN KOPYASI OLMAMALI”

Basın Müdürleri Burcu ve Çalışkan’dan yerel basın hakkında bilgi alan Vali Yardımcısı Kayacan, yerel gazetelerin yerel  haberlere daha çok yer vermesi gerektiğini ve içerik bakımından  birbirinin kopyası gibi değil, farklı haberler yayınlamaları gerektiğini söyledi. 

İNTERNET HABERCİLİĞİ YAZILI BASINI ETKİLİYOR

İnternet haberciliğinin yazılı basını etkilediğini  bildiren Vali Yardımcısı Kayacan, yazılı basının da sadece resmi ilanlar ve reklamlarla ayakta durmak yerine, özel ilan ve reklamlar bulmak için çaba sarfetmeleri gerektiğini, yalan haber ve hakaret etmeden,  muhalif ve doğru haberler de yayınlayarak okunan gazete haline gelebileceklerini söyledi. Vali yardımcısı Kayacan, kendisinin de görev icabı, zaman zaman yerel gazetelerin denetimlerine iştirak ettiğini  kaydetti.

SARI BASIN KARTI DEVAM EDİYOR

Cumhurbaşkanlığı  İletişim Başkanlığı, Afyonkarahisar İl Müdiresi Münire Şerife Burcu, ziyaret  esnasında KURUMUYLA İLGİLİ BİLGİ VERİRKEN, “Biz gazetecilere akredite kart veriyloruz” dedi. Vali Yardımcısı Kayacan, İl Müdiresi Burcu’ya “Sarı  Basın Kartları kaldırıldı mı?” diye sordu.  Burcu, Kayacan’a “Hayır, eskisi gibi devam ediyor” cevabını verdi.

BİK MÜDÜRÜ ÇALIŞKAN’DAN VALİ YARDIMCISI KAYACAN’A KİTAP 

BİK Şube Müdürü Selami Çalışkan, ziyaret esnasında Basın İlan Kurumu Genel Müdürlüğü’nün prestij kitaplarından “Basın Penceresinden Harb-i Umumi ve Çanakkale” kitabı ile Türkiye’nin ilk yazılı basın ilan ve reklam yıllığı  olan“Salık Veren Muhibban”  isimli kitabı hadiye etti.

Basın Kurumlarından sorumlu Vali Yardımcısı Ümit Şeref Kayacan’ı kurumlarına davet eden Basın Müdürleri’nin ziyareti hatıra fotoğrafı ile sona erdi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign