Basın Müdürlerinden, Başsavcı Çelenk’e “Hoş Geldin” Ziyareti | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Basın Müdürlerinden, Başsavcı Çelenk’e “Hoş Geldin” Ziyareti

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar İl Müdiresi Münire Şerife Burcu ile Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Selami Çalışkan, Bingöl Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan ilimize tayin edilen Cumhuriyet Başsavcımız Mustafa Çelenk’i makamında ziyaret ederek “İlimize hoş geldiniz” dediler. Basın Müdürlerinden, Başsavcı Çelenk’e “Hoş Geldin” Ziyareti
Bu haber 168 kere okunmuş. 31 Ekim 2018 Çarşamba - 15:57


İlimizde ve ilçelerimizde  yayınlanan ve resmi ilan alma hakkı bulunan gazeteler hakkında Başsavcı Mustafa Çelenk’e bilgi veren Çalışkan, il merkezinde 7, ilçelerimizde 14 gazete yayınlandığını söyledi.

BURCU’DAN ORKİDE ÇİÇEĞİ, ÇALIŞKAN’DAN KİTAP

Ziyaret esnasında Burcu hanım Başsavcı Çelenk’e orkide çiçeği verirken, Çalışkan da kurumun prestij kitaplarından araştırmacı gazeteci Ergün Hiçyılmaz’ın kaleme aldığı “Basın Penceresinden Harb-i Umumi ve Çanakkale” isimli kitabı hediye etti.

BAŞSAVCI’YI KURUMLARINA DAVET ETTİLER

Hoş geldin ziyaretini BaşsavcıÇelenk  ile hatıra fotoğrafı  çektiren Basın Müdürleri Burcu ve Çalışkan, Çelenk’i de kurumlarına davet ettiler. 

Hoş geldin ziyaretinden memnun olduğunu bildiren Başsavcı Çelenk, basın kurumlarını en yakın zamanda ziyaret edeceğini bildirdi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign