Atletler, “Atatürk Yol Koşusu”Nda Ter Döktü - KURTULUŞ GAZETESİ | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Atletler, “Atatürk Yol Koşusu”Nda Ter Döktü - KURTULUŞ GAZETESİ

Afyonkarahisar’da geleneksel olarak düzenlenen “Atatürk Yol Koşusu”, 300’e yakın sporcunun katılımıyla bugün gerçekleştirildi. Afyonkarahisar’da...
Bu haber 655 kere okunmuş. 09 Kasım 2015 Pazartesi - 13:22


Afyonkarahisar’da geleneksel olarak düzenlenen “Atatürk Yol Koşusu”, 300’e yakın sporcunun katılımıyla bugün gerçekleştirildi.
Afyonkarahisar’da “Atatürk Yol Koşusu” 15. kez gerçekleştirildi. Bugün yapılan koşu için sabahın erken saatlerinden itibaren Hükümet Meydanı’nı dolduran atletler, renkli görüntülere sahne oldu. İzmir yolu üzerinden başlayıp Hükümet Meydanı’nda sona eren ve dokuz ayrı kategoride yapılan yarışmaya 300’e yakın sporcu katıldı. Amerika, Fas, Gümüşhane ve Kütahya’dan da sporcuların da katıldığı yarışmada, bu yıl ilk kez 10 bin metrelik koşuda iki bayan sporcu yarıştı. Oldukça çekişmeli geçen yarışma boyunca atletler, bitiş çizgisine en önde ulaşabilmek için kıyasıya bir mücadele sergiledi.
Yarışma sonrası Belediye Sosyal Tesisleri’nde ödül töreni düzenlendi. Törende dereceye girenlere ödülleri protokol üyeleri tarafından verildi.

ATLETLER, “ATATÜRK YOL KOŞUSU”NDA TER DÖKTÜ

ATLETLER, “ATATÜRK YOL KOŞUSU”NDA TER DÖKTÜ

ATLETLER, “ATATÜRK YOL KOŞUSU”NDA TER DÖKTÜ

ATLETLER, “ATATÜRK YOL KOŞUSU”NDA TER DÖKTÜ

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign