‘Atatürk ilkelerinden vazgeçmeyeceğiz’ - KURTULUŞ GAZETESİ | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

‘Atatürk ilkelerinden vazgeçmeyeceğiz’ - KURTULUŞ GAZETESİ

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıldömünü dolayısıyla mesaj...
Bu haber 2562 kere okunmuş. 09 Kasım 2015 Pazartesi - 17:00


Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıldömünü dolayısıyla mesaj yayınladı. Köksal, “Bizler Atatürk ilkelerinden asla vazgeçmeyerek ülkemize sahip çıkacağız” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Köksal, şu görüşleri aktardı: “Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, 10 Kasım 1938’de aramızdan ayrılmıştır. Ancak Atatürk’ün fikirleri bugün de bizlere yol göstermektedir. Zor zamanların lideridir Atatürk. Milletin en umutsuz zamanında istiklâl yolunda mücadele etmiş, dava arkadaşlarını da bu konuda yüreklendirmiştir. Norveç dilinde ‘Mustafa Kemal gibi düşünmek’ deyimi, tam da bu durumu anlatmaktadır. Bizler, Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet’in ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin neferleri olarak Atatürk’ün ilkelerinden vazgeçmeyerek ülkemize sahip çıkacağız. Atatürk gibi bir büyük devlet adamının bize bıraktığı emanetin daha iyi yerlere gelmesi için var gücümüzle çalışacağız.”

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign