AKÜ’de yeni makam aracı satın alındı - KURTULUŞ GAZETESİ | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

AKÜ’de yeni makam aracı satın alındı - KURTULUŞ GAZETESİ

AKÜ’de yeni makam aracı satın alındı   Bazı medya organlarında ağır eleştirilere neden olan...
Bu haber 1112 kere okunmuş. 24 Ekim 2015 Cumartesi - 15:56


AKÜ’de yeni makam aracı satın alındı

 

Bazı medya organlarında ağır eleştirilere neden olan Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) tarafından Rektör Prof. Dr. Mustafa Solak’a makam aracı kiralanması, sonunda çözüldü. AKÜ’ye, Devlet Malzeme Ofisi aracılığıyla 1 adet 43 kişilik Otokar marka otobüs ve 1 adet Mercedes marka makam otomobili alındı.

AKÜ’den yapılan açıklama şöyle: “Üniversitenin ihtiyaçları doğrultusunda satın alınan otobüs ve makam otomobili üniversiteye getirilerek araç parkına dahil edildi.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Karakaş ile birlikte satın alınan otobüsü inceleyen ve İdari Mali İşler Daire Başkanı İhsan Ceran’dan bilgi alan Rektör Prof. Dr. Mustafa Solak, otobüsün üniversite öğrenci ve personelinin il dışındaki etkinliklere gidebilmesi amacıyla satın alındığını belirterek, aracın AKÜ’ye hayırlı olması temennisinde bulundu.

Solak ve Karakaş daha sonra ulaştırma birimi için yeni tahsis edilecek olan yerde devam eden çalışmalar hakkında yetkililerden bilgiler alarak incelemelerde bulundular.”

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign