Ak Partiye Geçen MHP'lilere Rozetlerini Özkaya Taktı - KURTULUŞ GAZETESİ | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Ak Partiye Geçen MHP'lilere Rozetlerini Özkaya Taktı - KURTULUŞ GAZETESİ

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Emirdağ ilçesini ziyaretler ederek Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP)...
Bu haber 1105 kere okunmuş. 25 Ekim 2015 Pazar - 13:16


AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Emirdağ ilçesini ziyaretler ederek Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) istifa ederek AK Parti’ye geçen 6 kişiye rozet taktı.
Özkaya, seçim çalışmalarını Emirdağ ilçesinde devam etti. AK Parti Emirdağ İlçe Başkanı Serkan Koyuncu ve yönetimi tarafından karşılanan Milletvekili Özkaya, partililerle fikir alışverişinde bulundu. Partideki temaslarının ardından ilçe esnaflarını dolaşan Özkaya, Emirdağ Eğitim-Bir Sen ve Diyanet Sen üyeleri ile bir araya gelerek fikir alış verişinde bulundu. Eğitim alanında yapılan yatırımlardan bahseden Özkaya, yatırımların artarak devam etmesi için siyasi istikrarın önemli olduğunu söyledi.
Özkaya Emirdağ ziyaretlerin de MHP’den istifa ederek AK Parti’ye geçen 6 kişiye rozet taktı. Dünya’da en çok üyesi bulunan Sivil Toplum Kuruluşlarının başında AK Parti’nin geldiğini dile getiren Milletvekili Özkaya, aynı zamanda en çok kadın üye sayısına da sahip olduklarını vurguladı. AK Parti’nin 10 milyona yakın üyesinin bulunduğuna dikkat çeken Özkaya, 1 Kasım seçimlerinin önemine de değindi.
Emirdağ merkezindeki programlarının ardından Davulga Beldesine geçen AK Parti 25. dönem Milletvekili ve 26. dönem Milletvekili adayı Ali Özkaya, belde de yapımı devam eden sosyal tesisin inşaatında incelemeler de bulundu. Davulga Belediye Başkanı Salih Gündoğan ve belde halkı tarafından karşılanan Özkaya, tesisin beldeye hayırlı olmasını dileyerek, Belediye Başkanı Gündoğan’a çalışmalarında başarılar diledi. Emirdağ ilçesindeki temaslarına gün boyu devam eden Özkaya, kendisine büyük ilgi gösteren Emirdağ halkına teşekkür etti. Özkaya’ya ziyaretlerinde AK Parti Emirdağ İlçe Başkanı Serkan Koyuncu ve yönetimi ile teşkilat mensupları eşlik etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign