AK Parti Sandıklı İlçe Başkanı Saylık, Ziyaretlerine Devam Ediyor | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

AK Parti Sandıklı İlçe Başkanı Saylık, Ziyaretlerine Devam Ediyor

Sandıklı AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Mahmut Saylık yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilçedeki ziyaretlerine devam ediyor. AK Parti Sandıklı İlçe Başkanı Saylık, Ziyaretlerine Devam Ediyor
Bu haber 215 kere okunmuş. 11 Aralık 2017 Pazartesi - 09:35


Ziyaretler kapsamında Sandıklı Vergi Dairesi Müdürü Mustafa Çoban ve Mal Müdürü Ali Fevzi Kayacan’ı ziyaret eden İlçe Başkanı Saylık kolay gelsin dileklerini iletti.

Vergi Dairesi ve Mal Müdürlüğü çalışanlarına kolay gelsin dileklerini ileten Başkan Saylık;” Ziyaretimizde Vergi Dairesi ve Mal Müdürlüğü aracılığıyla Sandıklı’ya katkı ağlayacak konularda neler yapabileceğimizi konuştuk. Bununla beraber hem şahsım hem de teşkilat olarak yürütmüş olduğumuz çalışmalar hakkında bilgiler verdik” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vergi Dairesi Müdürü Mustafa Çoban İlçe Başkanı Saylık ve Yönetimine Teşekkür ederek; “ “Vergiyi ne kadar iyi toplayabilirsek, devletimiz de hizmetlerini daha iyi yapabilir. Bundan dolayı vatandaşımızın vergiyi zamanında ödemesi çok önemlidir. Biz de zaten bu vesile ile insanlarımıza vergi bilincini aşılamak için her yıl vergi haftasını düzenliyoruz. Ziyaretten dolayı hepinize teşekkür ederim” dedi.

İlçede görevlerine yeni başlayan Vergi Dairesi Müdürü ve Mal Müdürü’ne işlerinde kolaylıklar dileyen Başkan Saylık, ilçedeki ziyaretlerin devam edeceğini belirtti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign