Ak Parti Milletvekilleri TBMM’ye Kayıtlarını Yaptırdı - KURTULUŞ GAZETESİ | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Ak Parti Milletvekilleri TBMM’ye Kayıtlarını Yaptırdı - KURTULUŞ GAZETESİ

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Av. Ali Özkaya...
Bu haber 2655 kere okunmuş. 09 Kasım 2015 Pazartesi - 18:06


AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Av. Ali Özkaya ve Hatice Özkal, mazbatalarını almalarının ardından Türkiye Büyük Millet Meclisine (TBMM) gelerek kayıtlarını yaptırdılar.

 

1 Kasım seçimlerinin ardından Afyonkarahisar’dan AK Parti Milletvekili seçilen Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Av. Ali Özkaya ve Hatice Özkal, TBMM’sine kayıtlarını yaptırdılar. Bakan Veysel Eroğlu, Milletvekilleri Av. Ali Özkaya ve Hatice Özkal, kayıt öncesi meclis çalışanlarına ve basın mensuplarına Afyonkarahisar lokumu ile maden suyu ikram ettiler. Kayıt öncesi renkli görüntülerin yaşandığı kayıt töreninde ilk kaydı Bakan Veysel Eroğlu yaptı. Milletvekilleri Av. Ali Özkaya ve Hatice Özkal’da kakan yıtlarını yaptırarak 26. Dönem Milletvekili oldular. Özkaya ve Özkal’a milletvekili rozetlerini Bakan Veysel Eroğlu taktı. Milletvekilleri Av. Ali Özkaya ve Hatice Özkal’da birer konuşma yaparak, Afyonkarahisar’a ve Türkiye’ye hizmet etmeye devam edeceklerini ifade etti.

HİZMETLERİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK

Afyonkarahisar’da her üç kişiden ikisinin oyunu aldıklarını ifade eden Bakan Veysel Eroğlu, seçimlerin vatana ve millete hayırlı olmasını diledi. Oldukça yoğun bir seçim dönemi geçirdiklerini de aktaran Bakan Eroğlu, “Bu gün Milletvekili seçilen arkadaşlarımız Ali bey ve Hatice hanımla birlikte meclise kaydımızı yaptırdık. Yoğun bir seçim dönemi geçirdik. Halkımızda partimizi yeniden tek başına iktidara getirdi. İstikrarın devam etmesi için milletimiz bize yeniden görev tevdi etti. Allah’a hamdolsun bundan önce olduğu gibi bundan sonrada çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

HAYIRLI OLSUN

Ak Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Bakan Eroğlu, Milletvekilleri Özkaya ve Özkal’a başarılar diledi. 1 Kasım seçimlerinin Afyonkarahisar’a ve Türkiye’ye hayırlar getirmesini dileyen Başkan Yurdunuseven, “Partimizde Milletvekili seçilen Bakanımız Veysel Eroğlu başta olmak üzere Ali bey ve Hatice hanıma görevlerinde başarılar diliyoruz. Bu gün Milletvekillerimize eşlik ettik. Kayıt işlemlerini birlikte yaptık. Afyonkarahisar’ımıza ve ülkemize hayırlı hizmetler yapmalarını temenni ediyorum” dedi. Bakan Veysel Eroğlu, Milletvekilleri Av. Ali Özkaya ve Hatice Özkal’ın TBMM’deki kayıt işlemlerine İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, İl Genel Meclis Başkanı Salih Sel, İl Başkan Yardımcıları Hüseyin Tutumlu, Hüseyin Sezen, Ahmet Yeşilırmak, Davut Yılmaz, Mustafa Ötken, Ziya Coşkun Karadeniz, İl Yönetim Kurulu üyeleri Rasime Fedakar ve Meryem Akçeşme, İl Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk ve İl Gençlik Kolları Başkanı Dilek Hanım Çengel eşlik etti.

kayıtt (1) kayıtt (2) kayıtt (3) kayıtt (4) kayıtt (5) kayıtt (6) kayıtt (7) kayıtt (8) kayıtt (9) kayıtt (10) kayıtt (11) kayıtt (12) kayıtt (13) kayıtt (14) kayıtt (15) kayıtt (16) kayıtt (17)

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign