AK Parti İlçe Başkanı Saylık’tan Yüksek Okul ve Kredi Yurtlara Ziyaret | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

AK Parti İlçe Başkanı Saylık’tan Yüksek Okul ve Kredi Yurtlara Ziyaret

AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Mahmut Saylık, Sandıklı Meslek Yüksek Okulu’na ve Kredi Yurtlar Kurumuna ziyarette bulundu. AK Parti İlçe Başkanı Saylık’tan Yüksek Okul ve Kredi Yurtlara Ziyaret
Bu haber 206 kere okunmuş. 30 Kasım 2017 Perşembe - 15:41


Kurum ziyaretleri kapsamında AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Mahmut Saylık beraberinde yönetim kurulu üyeleri Sabriye Şahin ve Emine Gürel Uğurel ile Sandıklı Uygulamalı Bilimler Yüksek Okul Müdürü ve Sandıklı Meslek Yüksek Okul Müdür Vekili Doç. Dr. Bayram Turgut ile Kredi Yurtlar Yurt Yönetim Memuru Buket Tınastepe’yi ziyaret  etti. AK Parti İlçe Başkanı Saylık’ın Yüksek Okul ziyaretinde Sandıklı Meslek Yüksek Okul Müdür Yardımcıları Mustafa Yeter ve Yunus Yılan’da hazır bulundu.

Yüksek Okul Ziyaretinde AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Mahmut Saylık ve Yüksek Okul Müdürü Doç Dr Bayram  Turgut, Sosyal Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu ve Sandıklı Meslek Yüksek Okul’unda açılması planlanan bölümler ve okul ile ilgili yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Kredi Yurtlar ziyaretinde ise yapılan çalışmalar ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign