AK Parti ilçe Başkanı Saylık’tan Anneler Günü Mesajı | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

AK Parti ilçe Başkanı Saylık’tan Anneler Günü Mesajı

AK Parti Sandıklı İlçe Başkanı Ahmet Mahmut Saylık Anneler Günü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı. AK Parti ilçe Başkanı Saylık’tan Anneler Günü Mesajı
Bu haber 181 kere okunmuş. 14 Mayıs 2018 Pazartesi - 10:35


AK Parti Sandıklı İlçe Başkanı Ahmet Mahmut Saylık mesajında, annelerin karşılıksız sevginin, sonsuz bir özverinin simgesi olduğunu dile getirerek, "Dünyaya getirdiği evlatlarını özveriyle büyüterek koruyan, hoşgörü, sevgi ve şefkatin tükenmez kaynağı, en mutlu anlarımızda olduğu gibi, en zor günlerde sığındığımız, yanımızda bulacağımızdan emin olduğumuz annelerimiz, yetiştirdikleri sağduyulu, ilkeli ve özgüvenli bireylerle sağlıklı ve gelişmiş toplumların temelini oluştururlar. Cenneti onların ayaklarının altına sererek, ona giden yolun annelerimizin rızasına bağlayan ve onlara "üff" bile demeyi yasaklayan yüce dinimizin mensupları olarak, her günü anne günü olarak bilmeliyiz. Üstlendikleri büyük sorumluluk anlayışıyla gelenek görenek ve milli değerlerimizin yaşatılması ve geleceğe aktarılmasında da büyük görevler üstlenmektedirler" ifadelerini kullandı. 

Saylık ayrıca, "Barışla dolu bir dünyanın temelleri, annelerimizin yetiştireceği dürüst, sağlıklı bireylerle mümkündür. Sevginin ilk kaynağı olan ve çocukları için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, yerleri doldurulamaz annelerimizin Anneler Günü'nü saygı ve minnet duygularımla kutluyorum" ifadelerini kullandı. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign