Afyonkarahisar Turizm Master Planı Toplantısı Sandıklı’da Yapıldı | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Afyonkarahisar Turizm Master Planı Toplantısı Sandıklı’da Yapıldı

Afyonkarahisar Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve BELDA Limited Şirketince yürütülen “Afyonkarahisar İli Turizm Master ve Eylem Planı” çalışmaları toplantısı Sandıklı’da yapıldı. Afyonkarahisar Turizm Master Planı Toplantısı Sandıklı’da Yapıldı
Bu haber 211 kere okunmuş. 26 Şubat 2019 Salı - 10:05


Sandıklı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda yapılan toplantıya Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop,  Belediye Başkanı Mustafa Çöl, İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Mehmet Tanır, Şehir ve Bölge Plancısı Ulvi Ulubaş, BELDA Ltd.Şti. temsilcileri, kurum ve kuruluş yetkilileri ve STK temsilcileri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Kaymakam Eflatun Can Tortop  “İlimizin turistik özellikleri ile ön plana çıkan en büyük ve şirin ilçesi sandıklı ilçemizin turizm master ve eylem planında gerekli yeri alması ve ilgiyi görmesini bekliyoruz. Turizm master planı ilçemizin sahip olduğu doğal kaynakları ile birlikte kültürel ve tarihi zenginliklerin daha iyi tanıtılmasına da katkı sağlayacaktır. ZBu master planda yer alacak; kültür ve tarih turizmi ile birlikte termal turizmi, doğa turizmi ilçemizin en avantajlı ve önde olduğu alanların başında gelmektedir.

  Sandıklı ilçemizde bundan önceki yıllarda kaymakamlığımız ve belediyemizin öncülüğünde yapılan sempozyumlarda da turizm konusunda gerekli çalışmalar yapılmıştır. Hayırlı olmasını dilerim.” dedi.

>>> İbrahim SAYLIK

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign