Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğünden İlçe Gazetelerine Kargo indirimi | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğünden İlçe Gazetelerine Kargo indirimi

Basın İlan Kurumu Genel Müdürlüğü ile İstanbul Avrupa Yakası PTT Başmüdürlüğü arasındaki sözleşmeye dayanarak Basın İlan Kurumu Afyonkarahisar Şube Müdürlüğü’nün talebi doğrultusunda Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü arasında ilçe gazetelerine kargo indirimi konusunda bir ek protokol imzalandı. Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğünden İlçe Gazetelerine Kargo indirimi
Bu haber 225 kere okunmuş. 11 Ocak 2019 Cuma - 09:37


PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir ile Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Selami Çalışkan’ın imzaladığı ek protokole göre Afyonkarahisar’ın ilçelerinde yayınlanan gazeteler, kendilerine verilen şifre ile İl Merkezine gönderecekleri kargo ücretlerinde yüzde 75 indirimden faydalanacaklar. Yani PTT yeni imzalan ek protokolden  önce 16 TL mal olan ilçe gazetelerinin kargolarını, imzalanan bu ek protokol ile 3,5 TL’ye taşıyacak. 

İmza töreninde kısa bir konuşma yapan, PTT ‘nin Basın İlan Kurumu’na  ve ilçe gazetelerine  verdiği hizmetten memnun olduklarını bildiren Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Selami Çalışkan, “10 Ocak Çalışan GazetecilerGünü”nden bir gün önce imzalanan ilçe gazetelerine kargo indiriminin basına bir ikram olarak değerlendirildiğini,  bu ek protokolden önce örnek sözleşme imzalayan Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Yakup Karaca, PTT üst düzey yöneticilerine ve çalışanlarına teşekkür ettiğini söyledi.

İmza törenine iştirak eden Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt ile Ege Gazeteciler Federasyonu Başkanı Mehmet Abioğulları PTT Başmüdürü Örsdemir ile ve Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Çalışkan’a teşekkür ettiklerini söylediler. 

PTT’nin halka hizmetlerinin Basın yoluyla halka tanıtıldığını bildiren Baş Müdür Örsdemir de Çalışkan, Küçükkurt ve Abdioğullarının şahsında basın kruruluşlarına ve basın çalışanı gazetecilere teşekkür ettiğini söyledi.

Başmüdür Örsdemir’in PTT’nin yaptığı faydalı ve  ilginç hizmetlerini  de kısaca anlattığı Ek protokol imza töreni,Basın Müdürleri ve  Baş Müdür yardımcılarının hatıra fotoğrafı çektirmesiyle sona erdi.  

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign