Afyonkarahisar İl Müdürü Ş. Münire Burcu’dan nezaket ziyareti | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Afyonkarahisar İl Müdürü Ş. Münire Burcu’dan nezaket ziyareti

T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar İl Müdürü Ş. Münire Burcu Türk Kızılay’ı Afyonkarahisar Şube Başkanı Fatih Okyar’a nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu. Afyonkarahisar İl Müdürü Ş. Münire Burcu’dan nezaket ziyareti
Bu haber 58 kere okunmuş. 14 Kasım 2019 Perşembe - 13:27


 

Ziyarette Başkan Okyar Şubat ayında yapılan seçimle yeni bir nefesle, yönetim kurulu oluşturduklarını ve bu yönetim kurulunda yer alan üyelerin geçmişte Kamu ve STK’larda yaptıkları çalışmalarla etkin kişilerden oluştuğunu söyledi. Yönetimde oldukları süre boyunca yaptıkları faaliyetler hakkında da bilgiler veren Okyar Kızılay’ın sadece kan bağışı ve kurban yardımlarıyla değil aynı zamanda insani yardımlarla da öne çıktığını, yaptıkları çalışmalarında bu yönde olduğunu ve toplumun tüm kesimlerini Kızılay çatısında toplamak istediklerini belirtti. Ayrıca daha iyi hizmetler vermek için, Türk Kızılay’ı Afyonkarahisar Şubesi’nin tanınırlığını daha da artırmak ve tüm birimleri ile bir arada etkin hizmet verebilecekleri bir mekanda çalışmak istediklerini bu yönde de çalışmalar yaptıklarını söyledi.

T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar İl Müdürü Ş. Münire Burcu’da Afyonkarahisar’da manevi konularda, yani İnsana dair değerlerin yüksek olduğu duyarlı çok güzel insanların olduğunu, bunun bir parçası olarak da Kızılay Afyonkarahisar Şubesinin çalışmalarını gördüğünü ve yaptıkları çalışmaları takdir ettiğini söyledi. Ayrıca Burcu, İl Müdürlüğünün yaptığı iş ve işlevler hakkında da bilgiler verdi.

Samimi ortamda geçen ziyarette, ileriki zamanlarda iki kurumun ortak çalışmalarda bulunacağı konusunda hemfikir olunup, iyi niyet dilekleri ile ziyaret son buldu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Okunanlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign