Afdos Üyeleri Ankara’ya Çıkarma Yaptı - KURTULUŞ GAZETESİ | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

Afdos Üyeleri Ankara’ya Çıkarma Yaptı - KURTULUŞ GAZETESİ

Afyonkarahisar Doğa Sporları Kulübü (AFDOS) Cumhuriyetimizin kuruluşunun 92.yıldönümü ve 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü...
Bu haber 2575 kere okunmuş. 09 Kasım 2015 Pazartesi - 16:26


Afyonkarahisar Doğa Sporları Kulübü (AFDOS) Cumhuriyetimizin kuruluşunun 92.yıldönümü ve 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü dolayısıyla geçtiğimiz hafta sonu Ankara’ya bir gezi düzenledi.
Bir otobüsle Ankara’ya giden AFDOS üyelerinin kentte ilk durağı ulu önder Atatürk’ün ebedi istirahatgahı Anıtkabir oldu. Anıtkabir’i rehber eşliğinde ziyaret eden AFDOS üyeleri Cumhuriyet’in kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmet ve saygıyla andılar. Anıtkabir’in ardından sırasıyla Ulus’ta bulunan Eski Meclis, Vakıf Eserleri Müzesi, Etnografya Müzesi ve Resim Heykel Müzesi ziyaret edildiği aktarıldı. Müzelerde geçmişe dair rastlanan izler AFDOS’lu doğaseverlerin oldukça ilgilerini çekti. Müze ziyaretlerinin ardından ekip Afyonkarahisar’a dönerek geziyi tamamladılar.
Sık sık fotoğraf çekerek gezilerini ölümsüzleştiren doğaseverler bu anlamlı etkinlik dolayısıyla AFDOS yönetimine teşekkür ettiler.
Ziyaretle ilgili kısa bir değerlendirmede bulunan AFDOS Kulüp Başkanı Mehmet Bilgiçer, Cumhuriyet’in 92. yıldönümü ve 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü dolayısıyla Ankara’ya bir gezi gerçekleştirdiklerini kaydederek, katılan tüm üyelere teşekkürlerini sundu.

AFDOS ÜYELERİ ANKARA’YA ÇIKARMA YAPTI

AFDOS ÜYELERİ ANKARA’YA ÇIKARMA YAPTI

AFDOS ÜYELERİ ANKARA’YA ÇIKARMA YAPTI

AFDOS ÜYELERİ ANKARA’YA ÇIKARMA YAPTI

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign