2019 Yılı Hac Semineri Yapıldı | Sandıklı 'nın Yaşam Platformu - Sandıklı 'dan Haberiniz Olsun

2019 Yılı Hac Semineri Yapıldı

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Özel Acentelerle 2019 yılında Sandıklı ve Kızılören İlçesinden hacca gidecek vatandaşlarımız için düzenlenen hac semineri İlçe Müftülüğü Toplantı Salonunda yapıldı. 2019 Yılı Hac Semineri Yapıldı
Bu haber 64 kere okunmuş. 04 Temmuz 2019 Perşembe - 16:01


Düzenlenen hac semineri İlçe Müftüsü Sayın Davut ÇALIŞKAN ve hac organizasyonu görevlileri tarafından verildi. Seminerde haccın anlamı ve önemi, hac menasiki, temel sağlık bilgileri, bayanlara yönelik özel konular anlatılarak, hac farizası uygulamalı olarak gösterildi. İlçe Müftüsü ÇALIŞKAN konuşmasında haccın bir seyahat değil manevi bir yolculuk olduğunu ve bu yolculuğun oldukça meşakkatli olduğunu, bu sebeple sabırlı ve hoşgörülü olunması gerektiğini hacı adaylarına hatırlattı. Ayrıca hac ibadetinin eda edildiği anda dikkat edilecek hususları hacı adaylarına anlatıldı.

Seminere katılan hacı adayları, düzenlenen hac eğitim seminerinin kendileri için çok verimli geçtiğini belirterek, böyle bir hizmeti sundukları için İlçe Müftüsü  Davut ÇALIŞKAN’a ve görevlilere teşekkür ettiler.

> İbrahim SAYLIK

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar Hiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Anket Tümü
 
Son Dakika

Çok Yorumlananlar Bugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
Yazılım & Tasarım:
bukidesign